Miks valida massaaž vipMedicum kliinikus?
Massaaž mõjub positiivselt inimese füüsilisele seisundile, vähendab pinget ja leevendab valu. Massaaž aitab teadaolevalt tugevdada nii immuunsust kui ka tasakaalustada närvisüsteemi. Kliinikus vipMedicum on valida üle 10 massaažiliigi vahel. Koos aparaatse tehnikaga võimaldab massaaž mitte ainult lõõgastuda ja vabaneda kahas tekkivatest pingetest, vaid avaldab soodsat mõju ka keha üldisele seidundile: paranevad vereringe ja lümfivool, kaovad tursed, paraneb ka naha seis. Kombineerides aparaatseid metoodikaid käsitsi massaažiga, ennetate tselluliiti, vabanete rasvaladestustest ja korrigeerite figuuri.
Nii pindmiste kui ka sügavate seljalihaste põhjalik läbitöötlemine terapeutilise massaaži elementidega, mille eesmärk on selgroo toetamine ja lihas-skeleti süsteemi haiguste ennetamine.
Üldine lõdvestav massaaž:
Protseduur, mis võimaldab lõõgastada jäsemete ja selja lihaseid vereringe ja lümfivoolu täielikumaks ja kiiremaks taastamiseks. Selle tulemusena käivitub terve keha süsteemide täiuslik ja korralik puhkus.
Lihaste, sidekoe, kõõluste, alajäsemete, tuharate ja selja sügav läbitöötlemine. Kõrvaldab lihaspinged ja hüpertoonilisuse, normaliseerib vererõhku, lõdvestab keha süsteeme. Aktiveerib vere- ja lümfiringet, liigeste liikuvust ja immuunsüsteemi üldist toimimist.
Kaela- ja dekolteepiirkonna massaaž:
Massaaži käigus töödeldakse läbi 3 lihasrühma: peapöörelihas, astmiklihased ja kaelapainutajad. Pärast seda eemaldatakse spasm nahaalusest lihasest, lõdvestades naha ülemist kihti ja eraldades kaela nahaaluse lihase kudede sügavatest kihtidest. See protseduur aitab parandada vereringet ja lümfidrenaaži ning hoida kaelanahka pingul ja värskena.
Kosmeetiline näo lümfimassaaž:
Protseduur mõjutab otse lümfisõlmedele ja võimaldab kiirendada vedeliku liikumist kehas. Kiireneb lümfivool, vedeliku ja jääkainete äravool leevendab turset, soodustab kudede taastumist ja liigse vedeliku eemaldamist.
Töö armkoega:
Armkude on tihkem ja tugevam normaalsetest kudedest ning selle elastsus on madalam kui ülejäänud nahal või sidekoel. Armi moodustumine haava paranemisel on loomulik protsess, kus organism tormab haava sulgema ja parandama, naha all võivad kokku kleepuda erinevad kihid, mis tekitavad liiteid. Samas meie keha tajub seda kui tavalist nahka. Seega peamine eesmärk on anda kesknärvisüsteemile signaal, et armil on teine elastsus. Põhiülesandeks on anda armile sama tihedus ja elastsus kui ümbritseval koel. Armkude stimuleerides, aidatakse neid kinni jäänud kihte vabastada ja võimaldada armi kudede paremat funktsioneerimist. Eesmärk on parandada armi ja ümbritsevate kudede tundlikkust ja funktsionaalsust.
Selle tegevuse tulemusena asendatakse elastaan kollageeniga.
Töö psoaaslihasega:
Seljavalu, pinge alaseljas, hüperlordoos, väsimus pärast kõndimist.
Psoaaslihas tagab nimmelüli eesmise stabiilsuse. Kui nimmelihas on häiritud, tunnete, et kõnnite sokkidega lahus, tunnete alaselja ülemäärast lõtvumist.
Psoaaslihast mõjutavad diafragma, nimmepiirkond, kõnnak.
Töö seisneb valulike piirkondade õrnas ja süstemaatilises surumises (lihas asub kõhuõõnes). Psoaaslihasega töötamine tekitab kehas sooja tunde, kuna sellele kinnituvad neerud, mis vastutavad termoregulatsiooni eest.
Soovituslik läbida 10 seanssi.
Kaela ja krae tsoon:
Protseduur, millel on nii terapeutiline kui ka profülaktiline toime. Selle piirkonna masseerimine parandab vereringet ja normaliseerib ka keha hormonaalset tasakaalu.
Turjamassaaž:
Seda tehakse lihaste nõrkuse korral, mis sirgendavad meie kaela ja selga.
Peamine mehhanism on kaela pikkade lihaste vabastamine fastsiaalsest lingust, nihutades ja venitades neid.
Töötatakse mööda rindkere keskosa selgroogu, suurte ja väikeste rinnalihaste kinnituskohtades.
“Sensitive touch”:
Massaaži tehakse sõrmeotste ja käte aeglaste liigutustega spetsiaalsetes tsoonides pingete minimeerimiseks.
Tehnika soodustab kõigi keha ainevahetusprotsesside aktiveerimist ja käivitamist. Jalgadeles on tunda kergustunnet, keha lõdvestub.
Lümfimassaž
Lümfimassaaž ehk manuaalne lümfidrenaaž on pindmine massaaž, mis mõjutab nahka ja nahaaluseid kudesid. Massaaž stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Lümfiringe aeglustub inimesel magades, samuti liikumisvaeguse, ülekurnatuse ja ühekülgse füüsilise töö puhul. Seda soodustavad mehaanilised takistused lümfiteedes, põletikulised protsessid ja organismi jahtumine. Lümfimassaaž lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul.
Ivetta Astahhova
Administraator
Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.
Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
6 590 231